Yandex Reklamları

Yandex ile nasıl başarılı online reklamlar yazabilirsiniz?

Arama motorlarının gücünü bilmeyen yoktu. Dolayısıyla siz hangi alanda olmak isterseniz olun Dünyanın 5. Büyüğü olan Yandex reklamda mutlaka olmak zorundasınız. Bunu yaparken ise kendi başınıza değil etkinliğinizi daha da çok artırmak için profesyonel bir destek almanız şarttır. Yandex hedef kitlenize hedeflenen anahtar kelimenizle ulaşmanızı sağlar. Bu sayede potansiyel müşterilerinize de mutlaka ulaşabilir, ziyaretçilerinizi ve satışlarınızı aynı paralelde artırabilirsiniz.

Yandex dünyanın en hızlı büyüyen ve gelişen arama motorlarının başında gelir. Dolayısıyla kendisi büyürken aynı hızda sizi de büyütecektir. İşte REKLAMBUDUR büyümeniz noktasında doğru yandex reklamlarıyla kapıları size sonuna kadar açmak için en etkili çözüm önerilerini sunar.

Our Vision & Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Awards & Recognition

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Yandex'da İlk Sayfa Demek Daha Fazla İş Demek!

Yandex için reklamda önemli olan aratılan kelimelere göre reklamları insanlara göstermesidir. Bu sayede doğru bir kitleye erişmiş olursunuz. Bu da size daha fazla müşteri olarak geri dönüş sağlar. Adword reklamları sürekli olarak kendisini yeniler neden aracı ve ürünün doğrudan müşteriyle buluşturulmasıdır.

REKLAMBURADA İLE YANDEX SİZE NE KAZANDIRIR?

Yandex reklamlarının en büyük özelliği etkinlik raporları sunarak size istatistik hazırlamanızı sağlamasıdır. Bu da sitenize hangi kelime ile ulaşım sağlanmış ve kaç ziyaretçi gelmiş anlamanıza yardımcı olur. Doğru bir planlama yapıldığında ise yeni kitlelere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar

Yandex doğrudan Türk kullanıcılara reklamınızı ulaştırır. Buda sizin marka bilinirliğinizin artması yönünde önemli bir adımdır.

REKLAMBURADA NASIL YANDEX REKLAM HİZMETİ VERİR?

  • Size sunacağımız raporlamalarımızla tüm istatistiklerinizi kolay ve de şeffaf bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  • Hizmetlerin tamamı size minimum maliyet ve maksimum erişim şeklinde dönüş sağlar.
  • İstediğiniz zaman teknik destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Yandex reklamları konusunda detaylı bilgi almak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.