Yahoo Reklam

Yahoo ile nasıl başarılı online reklamlar yazabilirsiniz?

Tüm dünya’ da Yahoo’den sonra en fazla kullanılan arama motoru olan Yahoo reklam hizmetiyle de her zaman farkını ortaya koymuştur. Yahoo’nun reklama verdiği değer onun kalitesini de artırdığı gibi sizin organik olarak doğru kitlenize de ulaşmanız için bir aracıdır. Organik aramalar sırasında gösterilen text reklamlar sayesinde sitenize gelişler daha fazla olacaktır. Yahoo’nun reklam gösterimi esnasında banner alanındaki reklamlar gösterim bazlı hesaplanır ancak text reklamlar tıklanma şeklinde ücretlendirilmektedir. REKLAMBUDUR Ambassador sertifikasına sahiptir. Bu sertifika Yahoo reklam hizmeti veren ajanslara verilir.

Firmanızın daha geniş kitlelere erişim sağlayabilmesi için REKLAMBUDUR olarak bizler her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren sitenizin de hit sayısı her geçen gün artacaktır.

Our Vision & Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Awards & Recognition

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Yahoo'da İlk Sayfa Demek Daha Fazla İş Demek!

Yahoo için reklamda önemli olan aratılan kelimelere göre reklamları insanlara göstermesidir. Bu sayede doğru bir kitleye erişmiş olursunuz. Bu da size daha fazla müşteri olarak geri dönüş sağlar. Adword reklamları sürekli olarak kendisini yeniler neden aracı ve ürünün doğrudan müşteriyle buluşturulmasıdır.

REKLAMBUDUR Yahoo Reklamları ile Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar

Yahoo reklamlarının en büyük özelliklerinden birisi ise direk olarak kullanıcıları satışa teşvik etmesidir Böylelikle marka bilincini her zaman ön planda tutar. Bizimle irtibata geçmeniz ise sizin markanızın rakiplerinizle olan mesafesinin daha fazla açılması yönündeki ilk hamledir. Sizin yerinize istediğiniz ülke ve bölgeyi hedefleyip o ülkenin dilinde reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Böylelikle yalnızca Türkiye değil aynı zamanda Dünyanın bir çok noktasına da satış imkânı bulursunuz.

REKLAMBUDUR her zaman şeffaf yapısı ve maksimum verimlilikle size 7/24 ücretsiz desteğini de sürdürmektedir.

Bizimle iletişime geçerek Yahoo Reklam ve fiyatlandırmamız konusunda detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.