Resimli Reklamları

Resimli ile nasıl başarılı online reklamlar yazabilirsiniz?

Reklamınızın bir resimle anlatıldığı en güzel alandır. Çeşitli boyutlarda resimle oluşturabilir ve onun Adwords politikalarına uygun bir şekilde insanlara gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Resimli reklamlar animasyonlu da olabilir ancak buradaki süre 30 Saniyeyi geçmemelidir.

RESİM KALİTESİ

Resimli reklamlarda önemli olan konu resimlerin kalite standartlarının yüksek olmasıdır. REKLAMBUDUR sizin için bu hizmeti en doğru şekilde yerine getirecektir. Bizimle çalışmanız halinde profesyonel bir resimli reklam desteği alırdınız.

BELİRSİZ ALAKA DÜZEYİ

Resimli reklamlarda önemli olan konulardan bir tanesi de reklamınızı yaptığınız ürün ya da markanızın resimle akalı olmasıdır. REKLAMBUDUR sağlamış olduğu hizmetlerinde buna her zaman dikkat eder ve resimlerin reklam vereni temsil ettiğini unutmaz.

Our Vision & Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Awards & Recognition

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Resimli'da İlk Sayfa Demek Daha Fazla İş Demek!

Resimli için reklamda önemli olan aratılan kelimelere göre reklamları insanlara göstermesidir. Bu sayede doğru bir kitleye erişmiş olursunuz. Bu da size daha fazla müşteri olarak geri dönüş sağlar. Adword reklamları sürekli olarak kendisini yeniler neden aracı ve ürünün doğrudan müşteriyle buluşturulmasıdır.

YANILTICI İÇERİK

Resimler üzerindeki tüm bilgilerin doğru olması gerekir. Çünkü bu resimler aynı zamanda size ulaşılması noktasında en önemli araçtır. Resimlerin tamamının ürün ya da hizmetleri açıklayıcı bir özelliğe sahip olması gerekir. REKLAMBUDUR profesyonel tasarımlarla sizi kalitenize yakışır bir şekilde sergiler.

Resimli reklamlarınız site uyarısı ya da herhangi bir şekilde hata iletilerini andırmaması gerekir. Kaç tane resim olursa olsun birden fazla reklam gibi görüntülenemez.

YETİŞKİNLERE UYGUN İÇERİK

Resimli reklamlarda uygun içerik önemlidir. Çünkü yetişkinlere uygun olan içeriklere ayrı bir sınırlama getirmektedir. Bizimle iletişime geçerek resimli reklam ve fiyatlandırmamız konusunda detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.