Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik ile nasıl başarılı olunur?

Firmaların kendilerini halka tanıtması konusunda kurumsal kimliklerinin arzı son derece önemlidir. Kurumsal kimliğe şirketin uygulamalarını ve karakterini tüm dış faktörlere tanıtmasını sağlayan araçların hepsi dahildir.

Kurumsal Kimliğin Kilit Değerleri Nelerdir?

Kurumsal kimlik, sizlerin firma ve şirketlerini müşterilerinize olabildiğince pratik bir şekilde tanıtmanızı sağlar. Diğer şirket ve özellikle müşterileriniz karşısında ilk izleniminizi kurumsal kimliğinizle bırakırsınız ve sizin uygulama içinde olduğunuz sektördeki statünüzü belirleyecek olan bu ilk izlenimlerdir.

İş dünyasında tanıtımın ve reklamın önemi yadsınamaz. Tüm büyük şirketler büyük reklam kampanyaları sayesinde bu statüye ulaşmayı başarırlar. Sizlerin de benzer şekilde önemli bir statüye sahip olmak için mutlaka tanıtıma önem vermeniz gereklidir. Tanıtım konusunda da müşterilere arz edilen başarılı bir kurumsal kimlik çok önemli bir unsur olacaktır.

Our Vision & Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Awards & Recognition

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

YouTube'da İlk Sayfa Demek Daha Fazla İş Demek!

Google için reklamda önemli olan aratılan kelimelere göre reklamları insanlara göstermesidir. Bu sayede doğru bir kitleye erişmiş olursunuz. Bu da size daha fazla müşteri olarak geri dönüş sağlar. Adword reklamları sürekli olarak kendisini yeniler neden aracı ve ürünün doğrudan müşteriyle buluşturulmasıdır.

Kurumsal Kimlik Uygulamalarımız?

Günümüzde en çok kullanılan kurumsal kimlik hizmetleri şunlardır:

  • Şirketin logosunun sektöre uygunluğunun sağlanması
  • Uygulamalar ile ilgili broşür ve benzeri tanıtım araçlarının dizaynı
  • Takvim, ajanda vb. uygulamalar
  • Tanıtım amaçlı kalem, poşet vb. küçük araçların sağlanması
  • Şirketin ofis ve araçlarının tasarımı
  • Şirket çalışanlarının kartvizitlerinin dizaynı ve daha birçok çeşitli uygulamalar kurumsal kimlik uygulamaları kapsamına girer.

Bir şirketin iş dünyasında başarılı olabilmesi ve olabildiğince büyük kitlelere tanıtılabilmesi için kurumsal kimlik çalışmaları çok değerli bir uygulamadır. Konuya hakim uzman çalışanlar sayesinde şirketinizin kurumsal kimliği özgün ve çok başarılı bir şekilde hazırlanır.