Kendinizi Başarıya Hazırlayın!

AnasayfaBlog

Web Hosting Paketleri

Web hosting paketleri internet sayfanıza ait bilgileri depolama ve bu bilgileri kullanıcılara ulaştırılmasına kullanılmaktadır. Hosting kendi başına kullanıldığında barınma anlamını vermektedir. Web hosting ile web sayfanızda yayınlamak istediğinizde resimleri, dosyaları ve bilgileri bilgisayar üzerinde tutabilmektesiniz. Binlerce kişiye ulaşacak bilgilerin dağıtılması için mutlaka alt yapısı sağlam bir şekilde depolanması gerekir. Alınacak hostinglerin 7/24 kesintisiz ve hızlı olması sorunsuz bir kullanım sağlar. Günümüz hostingleri Linux ve Windows olarak iki kısımda yer almaktadır.

Linux Hosting

Linux işletim sistemi kurularak oluşturulan hosting ile yüksek performanslı ve güvenli bir hizmet sunulmaktadır. Sistem üzerinde WordPress, Joomla, Drupal içerik yönetim sistemleri ve Java, Flash gibi uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ekonomik fiyatlarla yüksek performans isteyenler için çok uygundur.

Windows Hosting

Bu sistem size ASPi ASP.net progralama dillerinde sorunsuz çalışma hizmeti sunmaktadır. MS Access, MsSQL veri tabanına sahip bir web sayfanız varsa güvenle ve yüksek performansla bir çalışma sağlayabilirisiniz.

REKLAMBUDUR Ayrıcalıkları Sizleri Bekliyor

En uygun fiyatlara ve en yüksek performans sağlayan web hosting paketleriyle hedeflerinize kısa sürede ulaşırsınız. Firmanıza özel çözüm önerileri ve web hostingler ile çalışmalarınız güvenle ve sorunsuz bir şekilde ilerler. Bireysel ve kurumsal web hosting paketleri ile kolay, akıcı ve güvenilir bir web sayfası yönetimi sağlanır. Web sayfanızdaki bilgi ve görüntüler depolanır ve hızlı şekilde milyonlarca kişiye sorunsuz bir şekilde ulaştırılmış olur